Pani Lilia Zahnitko, studentka kierunku Pedagogika Opiekuńcza z Profilaktyką Uzależnień i Socjoterapią UKW, została laureatką konkursu Gwiazda Możliwości w kategorii Wolontariuszka Wielkiego Serca

Pani Lilia Zahnitko, studentka I roku studiów licencjackich o profilu praktycznym kierunku Pedagogika Opiekuńcza z Profilaktyką Uzależnień i Socjoterapią UKW, w dniu 30.06.2023 roku, na Gali 10-lecia Fundacji Stella Virium w Krakowie, zdobyła nagrodę w ramach konkursu Gwiazda Możliwości w kategorii Wolontariuszka Wielkiego Serca. Wyróżnienie przyznała Fundacja Stella Virium z Krakowa.

Fundacja Stella Virium powstała w 2013 roku, by wspierać i promować ideę nieustannego rozwoju. Działania Fundacji skupiają się na realizacji projektów z zakresu wspierania idei Life-Long Learning, podnoszenia kompetencji zawodowych, przystosowania i adaptacji osób wykluczonych do obecnych wymogów rynku pracy, a także promowania różnorodności i wolontariatu pracowniczego. Fundacja jest również akredytowanym partnerem Heuresis w zakresie certyfikacji American Certification Institute (ACI) oraz International Purchasing and Supply Chain Management Institute (IPSCMI).

Pani Liliia Zahnitko jest założycielką Stowarzyszenia Pracy Społecznej oraz Świetlicy Ukraińskiej w Bydgoszczy mającej na celu twórcze zagospodarowanie czasu ukraińskiej młodzieży.