Podcast dr Jolanty Jarczyńskiej na stronie internetowej kampanii „Pierwsze kroki w (cyber)Świecie”

W siedzibie Fundacji Poza Schematami, dr Jolanta Jarczyńska uczestniczyła w nagraniu podcastu na temat: Pozytywne aspekty użytkowania mediów cyfrowych przez dzieci. Jak bezpiecznie wprowadzać małe dzieci w świat mediów cyfrowych.

Podcast został opublikowany na stronie kampanii „Pierwsze kroki w (cyber)Świecie” w zakładce: Zdaniem specjalistów.

Jego autorka zwraca uwagę rodziców na to, jak przedszkolaki powinny używać cybermediów w bezpieczny sposób, tak aby służyły one ich rozwojowi. Udziela także rad, adresowanych do rodziców i opiekunów dzieci w wieku przedszkolnym, związanych z nieszkodliwym użytkowaniem mediów cyfrowych oraz wskazuje na korzyści, jakie mogą małe dzieci odnosić z właściwego sposobu korzystania z urządzeń ekranowych.

Link do podcastu