Studentka III roku kierunku Pedagogika Opiekuńcza z Profilaktyką Uzależnień i Socjoterapią - Pani Dominika Kozłowska - nagrodzona wyróżnieniem w konkursie Bydgoski Wolontariusz Roku 2023

5 grudnia 2023 r. odbyła się dwudziesta, jubileuszowa edycja konkursu Bydgoski Wolontariusz Roku. Nagrody i wyróżnienia otrzymały dzieci, młodzież i dorośli, którzy każdego dnia niosą bezinteresowną pomoc innym. Prezydent Miasta Bydgoszczy, Rafał Bruski wręczył nagrody Wolontariuszom Roku w pięciu kategoriach.

Jedną z wyróżnionych podczas tego wydarzenia była Dominika Kozłowska, studentka III roku Pedagogiki Opiekuńczej z Profilaktyką Uzależnień i Socjoterapią na Wydziale Pedagogiki UKW. Otrzymała ona nagrodę w kategorii Wolontariat Młodzieżowy.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!